POGRR s.r.o. je silná, dynamicky se rozvíjející společnost s mnohaletou tradicí působení na českém trhu. Od svého vzniku v roce 1995 prošla společnost POGRR s.r.o. vývojem od prodejny Cash and Carry do současné podoby velkoobchodu, který nabízí v sortimentu potravin, cukrovinek, nápojů, drogerie, tabáku, zeleniny a chlazeného zboží více než 9 400 položek.

POGRR provozuje úspěšnou síť vlastních a franchisových maloobchodních prodejen a gastro provozoven v různých částech republiky.

Aktuálně zaměstnáváme téměř 200 pracovníků a tím výrazně přispíváme ke snížení nezaměstnanosti v regionu. Sídlo firmy se nachází v průmyslové zóně středočeského města Příbram na Balonce (Dělostřelecká 296), kde je zároveň ředitelství, hlavní sklad a doprava. Další sklad, jehož součástí je i prodejna Cash and Carry, je v Rakovníku.

Ve všech organizačních úsecích pracují lidé s velkým pracovním nasazením, aby se zboží efektivně a včas dostalo od výrobců k zákazníkům v Čechách i na Moravě.

Včasný rozvoz zakázek je nutností a prioritou, proto společnost  POGRR disponuje rozsáhlým vozovým parkem čítajícím jak velké nákladní automobily, tak malé dodávkové vozy. Každý den máme v terénu tým patnácti vyškolených a ochotných obchodních zástupců vybavených znalostmi o sortimentu, ceníky, letáky s nabídkovými akcemi a vzorky.

Při objednávkách s Vámi u telefonních přístrojů, faxů a on-line objednávek komunikuje několik operátorů. Od převzetí objednávky (do 14 hod.) je závoz uskutečněn hned následující den. Příbram a okolí zavážíme v ten samý den (objednávka do 10 hod.) Nabízíme možnost objednávání zboží elektronickou cestou. Poskytujeme zdarma instalaci našeho objednávkového programu.

Dvakrát za rok pořádáme kontraktační veletrh, na kterém vystavují všichni naši nejdůležitější dodavatelé a kde můžete zakoupit zboží za velmi atraktivní ceny.

Jsme držiteli certifikátu kvality služeb ISO 9001 a certifikátu systému kritických bodů – HACCP.